3D polirolių pavyzdžių rinkinys - Allnano

3D polirolių pavyzdžių rinkinys

Naujas
3D  polirolių pavyzdžių rinkinys

Naujas produktas

Rinkinį sudaro:

1x AAT FINISHING POLISH 60ml

1x AAT RUBBING COMPOUND 60ml

1x ACA X-TRA Cut Compound 60ml

1x One Hybrid 60ml

1x AAT Correction Glaze 60ml

1x ACA Finishing Polish 60ml

1x HD POXY 60ml

1x HD SPEED 60ml

19,99 € mokesč. įskaičiuoti

AAT FINISHING POLISH

Ypatingai žema kaina , hologramų šalinimo pasta

„3D“ ATT FINISHING POLISH yra poliravimo pasta su „NANO“ abrazyvais, kurie lengvai ištaiso beveik bet kokį dažytą paviršių, panaikinant bet kokias hologramas ir paliekant paviršių lygų tarsi stiklas.

3D „ATT FINISHING POLISH“ yra hologramų šalinimo priemonė su prisitaikančio abrazyvo šlifavimo technologija

AAT CUTTING COMPOUND

Ypatingai žema kaina, mažas dulkėtumas, vandens pagrindo polirolis

Šis polirolis skirtas profesionalams. Tai greitai šlifuojanti poliravimo pasta, skirta sutaupyti laiko ir pinigų. Ji greitai šlifuoja, nenaudodama naftos produktų ir nesukuriant pernelyg didelio karščio.

 

„ACA X-TRA CUT COMPOUND“

Efektyviausias pirmo žingsnio polirolis, ne tik pašalina gilius įbrėžimus, tačiau palieka ganėtinai gerą finišą

„3D ACA ™ 500 X-TRA CUT COMPOUND ™“ sudetyje yra ALPHA CERAMIC ALUMINA ™. „Alpha Ceramic Alumina ™“ - tai naujas abrazyvas, sukurtas taip, kad mažiau kaistų, ir ištaisytų net pačius sudėtingiausius lako pazeidimus ir vienpakopius dažus. Jį lengva naudoti, lengva išvalyti,  jame nėra kenksmingų tirpiklių, žibalo arba kristalizuoto silicio. „ACA 500 X-TRA CUT COMPOUND ™“ galima naudoti  tiek su „WOOL“ tiek su „FOAM“ padu.

 

3D ONE HYBRID

Efektyviausia vieno žingsnio poliravimo pasta

3D ONE Hybrid yra tarpinis varjantas tinkamas tiek šlifavimui tiek užbaigimui. Jis turi nano keramikos, aliuminio abrazyvus, kurie lengvai koreguoja dažų įbrėžimus naudojant DA arba didelės spartos rotacines poliravimo mašinėles. „3D One“ yra unikalus produktas: Naudojant ant šlifavimo padukų galima pašalinti įbrėžimus, naudojant ant minkštensių padukų skirtų užbaigimui galite pasiekti išskirtinį blizgesį. Jį lengva naudoti ir lengva valyti.

AAT CORRECTION GLAZE

Ypatingai tinka minkšto lako finišui

„3D AAT 505 Correction Glaze“ sujungia adaptyviosios abrazyvinės technologijos ir „Montan“ vaško apsaugą nuo UV spindulių. Gali būti naudojamas tiek šviežiems tiek pasenusiems dažams. Galima naudoti senesniems klasikiniams automobiliams, ką tik nudažytiems automobiliams ar “gelcoat” paviršiams, užtikriną gilų blizgesį. Jį galima naudoti  kaip apdailos laką.

ACA FINISHING POLISH

Efektyviasia Hologramų naikinimo pastą, finish'as 

 

„3D ACA ™ 520 FINISHING POLISH“ buvo įkvėptas ALPHA CERAMIC ALUMINA ™, šis polirolis, pašalins įbrėžimus, jis neturi maskavimo savybių, pašalina hologramas. Sukurtas dirbti didelėmis apsukomis nesukurdamas didelio karsčio. Šis polirolis yra pagamintas vandens pagrindu, jį labai paprasta naudoti ir lengva valoyti 

HD POXY

Vaškas, rekomenduojama su minkštu paduku ir mašinėle

„HD Poxy“ - tai ilgalaikis hermetikas. Jis ilgai spindės ir saugos ilgą laiką. Jis skirtas apsaugoti laką ir užtikrinti jo ilgaamžiškumą. Montano vaško savybės patamsins atspalvį ir sukurs gylį, kad būtų sukurtas  šlapias spindesio efektas.

Gerai tinka visoms spalvoms, įskaitant juodos ir kitus tamsių atspalvių dažus. Skirtingai nuo bet kokio kito vaško, HD Poxy suteiks jums gilų, blizgantį paviršių, apsaugodamas nuo, paukščių išmatų, rūgščių lietų, kietų vandens dalelių ir kitų nepalankių salygų.

Tai yra labiausiai karščiui atsparus vaškas rinkoje. Carnauba vaškas lydosi 86 ° F temperatūroje, o Montan Wax lydymosi temperatūra yra 95 ° F.

 

HD SPEED

Vieno žingsnio poliravimas

HD SPEED Pašalins lengvus ar vidutinio sunkumo įbrėžimus ir hologramas ir paliks vaško apsaugą. Priemone lengva naudoti.

Priemonę galima naudoti tiek su kietu šlifavimo paduku, tiek su kailiu ar minkštu užbaigimo paduku. Priklausomai kokio tipo lako korekciją norite atlikti.

Norėdami naudoti HD SPEED, kaip šlifavimo pasta Naudokite didesnį greitį. Tačiau jei norite, galite naudoti HD SPEED daugiau kaip vašką. Lėtinkite greitį ir jis taps vašku. Po to tiesiog nuvalykite vašką mikropluošto šluoste.

22 kitų produktų su ta pačia kategorija:

Į viršų