AllNano Carcare Ceramic Coat PRO(40ml) - Allnano

AllNano Carcare Ceramic Coat PRO(40ml)

Naujas produktas

Car Ceramic Coat PRO produktas skirtas profesionaliam dengimui po poliravimo,  pasižymintis išskirtinėmis savybėmis, pasirūpina automobilio kėbulo ilgaamžiškumu ir spindesiu. Automobilis įgauną sodrų spindesį, tampa atsparus nuo smulkių įbrėžimųdruskų, paukščių išmatų, vabzdžių, korozijosLėtesnis purvo susidarymas ant kėbulo, daug lengvesnė priežiūra, užtenka nuplauti vandeniu aukštu slėgiu.

Kiekis Nuolaida Sutaupote
5 15% 37,49 €
10 25% 124,98 €
30 40% 599,88 €

49,99 € mokesč. įskaičiuoti

Quantity Discount You Save
5 15% Up to 37,49 €
10 25% Up to 124,98 €
30 40% Up to 599,88 €

AllNano Carcare Ceramic Coat PRO yra sukurtas atsižvelgiant į atšiaurius lietuviškus orus bei keliuose naudojamus druskų mišinius, todėl sukuria puikią apsaugą, pasirūpinančią automobilio kėbulo ilgaamžiškumu. Ypatinga formulė leidžia ant paviršiaus sukurti tvirtą ir tankų apsauginį sluoksnį, kuri apsaugo ne tik nuo druskų, bet ir nuo paukščių išmatų, rūgštinių lietų ir UV spindulių (stiklo šia priemone dengti negalima).
Paviršiai, padengti šia priemone, itin lengvai plaunami ir prižiūrimi, todėl reikalauja mažiau pastangų ir laiko.

Padengus kėbulą AllNano CERAMIC COAT PRO, Jūsų automobilis:

  • Ilgiau išliks švarus;
  • Taps atsparesnis įbrėžimams;
  • Įgaus ilgalaikę apsaugą nuo UV, rūgščių, šarmų, druskų, paukščių išmatų;
  • Įgaus sveiką, gilų lako žvilgesį;

Prieš naudojant produktą švariai nusiplauti automobilį, plaunant nenaudoti jokių silikonų, vaško ar panašiai. Paviršius turi būti gerai nuriebalintas ir visiškai sausas. Po padengimo automobilis minimum 6val. turi būti apsaugotas nuo, vandens ir nešvarumų, kol danga sukietėja. Produkto išeiga yra 5-10 ml /m2. Produktas jūsų automobilį saugos nuo 12 mėn. Iki 36 mėn.

30 kitų produktų su ta pačia kategorija:

Į viršų