Rinkinys – AllNano Interior UNV + AllNano Leather PRO - Allnano

Rinkinys – AllNano Interior UNV + AllNano Leather PRO

Naujas
Set - AllNano Interior UNV + AllNano Leather PRO

Naujas produktas

  • Interior UNV (Ready to use) (800 ml) universalus produktas automobilio vidaus valymui
  • AllNano Leather PRO – nano danga odiniams paviršiams

19,35 € mokesč. įskaičiuoti

AllNano Interior UNV 

Universalus produktas automobilio vidaus valymui – paviršiniam bei giluminiam auto salono valymui. Pašalina įsisenėjusias dėmes. Pašalina organinius teršalus. Rekomenduojama valyti odinius paviršius (versta, lakuota oda), tekstilę, paviršius iš plastiko (polietileno, polipropileno, vinilo, akrilo, poliesterio, ABS), ir iš laminato.
Panaudojimas:
– Odai
– Tekstilei
– Plastikui
NAUDOJIMAS:
Paruoškite produktą skiesdami vandeniu. Rekomenduojama naudoti purkštuva paskirstant produktą ant paviršiaus. Palaukite apie 15-20 sek, tada nušveiskite minkštu šepetėliu ar mikrošluoste arba kempine, tada surinkite nešvarumus. Prireikus, nusausinkite giluminiu siurbliu. Paviršių nuplaukite arba nuvalykite su šluoste pakartotinai perskalaudami švariu vandeniu (priklausomai nuo jūsų poreikių).

SUDĖTIS :
<5% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos , <5% fosfatai, <5% kalio muilas, kvepalai, pagalbinės medžiagos

1191:

Nano danga odiniams paviršiams yra naudojama odos  priežiūrai ir apsaugai. Efektyvios dalelės suteikia spalvai sodrumo, gaivumo, apsaugo nuo UV spindulių ir nešvarumų. Oda mažiau blunka, atitolinamas sutrūkinėjimas. Kadangi pati oda turi hidrofobinę savybę, AllNano danga dar labiau ją suaktyvina. Suteikiamas didesnis atsparumas vandeniui, spalvotiems skysčiams ir jų paliekamoms dėmėms, kietų ir birių medžiagų dėmėms (purvo, smėlio, kosmetikos ir kt). Nanotechnologijos pasižymi svarbia savybe- dalelės, nusėsdamos ant paviršiaus, sudaro tinklelį, kuris neužkemša oro tarpų, taip nesumažinamas oro pralaidumas. Ypač rekomenduojama nano dangą odiniams paviršiams naudoti šviesios odos automobilių salonams, namų baldams, batų priežiūrai.

Panaudojimas:

Prieš dengiant nano dangą, būtina įsitikinti, kad paviršius švarus ir sausas. Priemone išpurškiamas odinis paviršius ir leidžiama jam džiūti apie 30min, tada švelniai nuvalomas. Norint pasiekti maksimalų rezultatą- dengiamas antras sluoksnis. Išeiga: 6 ml – 12 ml kvadratiniam metrui, priklauso nuo norimo rezultato ir paviršiaus sugeriamumo.

30 kitų produktų su ta pačia kategorija:

Į viršų