Danga vonios kambariui, bei dušo kabinoms - Allnano

Danga vonios kambariui, bei dušo kabinoms

Sumažinta kaina!
AllNano Homeshine Glass&Ceramics (80ml)

Naujas produktas

Pamirškite sunkų šveitimą! Tai priemonė padengsianti virtuvės ir vonios kambario paviršius nematoma danga, kuri išlaikys spindesį ir leis mėgautis švara bei lengvu valymu. Palaikyti švarą sunkiai valomam vonios kambaryje užteks tik drėgnos kempinės, nes nano danga neleis nešvarumam įsiskverbti ir sukibti su paviršium.

KiekisNuolaidaSutaupote
10 25% 43,72 €

14,87 € mokesč. įskaičiuoti

-15%

17,49 € mokesč. įskaičiuoti

QuantityDiscountYou Save
10 25% Up to 43,72 €

Su AllNano Homeshine Glass&Ceramics pamirškite sunkų šveitimą! Tai priemonė padengsianti virtuvės ir vonios kambario paviršius nematoma danga, kuri išlaikys spindesį ir leis mėgautis švara bei lengvu valymu kiekvieną dieną. Naudojant šią priemonę jūs ne tik sumažinsite savo išlaidas brangiems valikliams, tačiau ir laiką ir darbą, kurio reikalauja sunkiai valomi keramikiniai, bei stikliniai paviršiai. Tai puiki priemonė nuo susidarančių kalkių dušo kabinose, kriauklėse, voniose ir t.t. Taip pat naudojant šią priemonę išvengsite subraižytų paviršių. Saugokite savo namus!

Panaudojimas

Paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Paruošti paviršių naudojant Nano Cleaner, užpurškus ant paviršiaus ir nuvalius popieriniu rankšluosčiu o tuomet mikrošluoste. Dengti produktą naudojant neaustinio audinio šluostes, dėvėti vienkartines prištines, nes sudėtyje esantis etanolis gali sudirginti odą. Padengus produktą jo pertekliu nuvalyti su mikrošluoste. Easyclean funkcija, hidrofobiškumas ir atsparumas cheminėm medžiagom atsiranda po 24 valandų. Išeiga: nuo 5ml iki 10ml kvadratiniam metrui. Nenaudoti žemesnėje nei +2°C temperatūroje.

5 kitų produktų su ta pačia kategorija:

Į viršų